GSM: +420 739 456 152
Tel.: +420 246 090 090
 
Makléř pro Prahu a střední Čechy
IMMOINVEST Group má bohaté profesionální zkušenosti na realitním trhu datující se od roku 1998. Procedurální systém je nastaven tak, aby každého klienta společnosti jednotně provedl od náběru nemovitosti, stanovení optimální nabídkové ceny, přes prohlídky, zpětnou vazbu od jednotlivých makléřů, bezpečnou rezervací nemovitosti, až po sepis převodních smluv, vklad na KÚ, převod kupní ceny, předání nemovitosti, přepis médií a v neposlední řadě podání daňových přiznání.
Kateřina Vaňková
Estate Agent
 
Atraktivní stavební pozemek 1 558m2, Škvorec
Status:
Prodáno
Číslo:
13402
Voda:
Ano
Typ pozemku:
Stavební bydlení
Kanalizace:
Ano
Plocha pozemku:
1558m2
Stávající stavby:
Ne
Plyn:
Ano
Terén pozemku:
Svažitý
Elektřina:
230/400V
Stávající porosty:
Ano
Cena:
2.990.000,-

Nabízíme k prodeji velice zajímavý pozemek o výměře 1 558m2 v obci Škvorec, Praha - východ.

Jedná se o jedinečný pozemek se vzrostlými stromy, který se nachází v klidné části obce nedaleko Starého zámku a společenského centra. Pozemek je mírně svažitý, a díky tomu umožňuje výhled na bývalý pivovarský rybník a blízké okolí.
Pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu nebo vily. Ze všech stran, kromě příjezdové cesty, je obklopen vzrostlými stromy a zelení. Veškeré inženýrské sítě - kanalizace, elektřina a voda jsou přivedeny na hranici pozemku. Plyn je veden naproti přes ulici. Doporučujeme. Cena k jednání!

Škvorec u Úval je velmi vyhledávaným a oblíbeným místem s výbornou dostupností do Prahy. Hranice Prahy je vzdálena 6 km, do města Úvaly je to necelé 3km. Autobusem MHD se dostanete přímo na stanici metra Skalka nebo vlakem z Úval jste na Masarykově nádraží v centru Prahy za 20 minut.
Ve Škvorci je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, mateřské centrum, lékaři,potraviny, hostince, restaurace a kavárna, prodejna maso-uzeniny, fotbalové hřiště ). Obec pořádá mnoho společenských a kulturních aktivit (TJSokol, Hasiči). Okolí nabízí mnoho možností pro turistiku, cykloturistiku a výlety.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 13402
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: