GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Šestnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Account Manager
 
Na prodej 4+1/2xL, 84m2, DV, Praha 9 - Prosek
Status:
Prodáno
Číslo:
13575
Výtah:
Ano
Stav nemovitosti:
Dobrý
Velikost bytu:
4+1
Užitná plocha:
84m2
Podlaží:
3. patro
Plyn:
Ano
Nadzemních podlaží:
8
Elektřina:
230V
V panelovém sídlišti:
Ano
Voda:
Ano
Vlastnictví:
Družstevní
Kanalizace:
Ano
Konstrukce budovy:
Panel
Vytápění:
Ano
Balkon/Lodžie:
Lodžie
Parkování:
Ano
Terasa:
Ne
Garáž:
Ne
Jedná se o podkroví:
Ne
Sklep:
Ano
Cena:
3.200.000,- (včetně provize pro RK)
Energetická třída:
C - Úsporná

Nabízíme k prodeji dispozičně dobře řešený byt 4+1 s možností jednoduché úpravy na 4+kk v žádané lokalitě Prahy 9 - Prosek. Velikost místností: obývací pokoj 16m2, kuchyň 9,4m2, ložnice 13, 10 a 7m2, koupelna 2,5m2, WC 1m2, chodba 4,2m2, zádveří 5m2, lodžie 9,1m2. Současný stav bytu je původní (před rekonstrukcí) což budoucímu majiteli poskytuje příležitost realizace vlastních představ o bydlení, nicméně je možné užívat jej i ve stavu v jakém se nachází nyní. Orientace je jihovýchodním (ob. pokoj, kuchyň a ložnice) a severozápadním (obě ložnice) směrem. Velice praktickou část bytu tvoří přidané zádveří, které jednak odděluje vstup do bytu od bytu samotného a dále poskytuje zajímavou možnost úložného prostoru. Dům je jako celek v perfektním stavu (celková rekonstrukce v roce 2011, úvěr do roku 2019) a nebude již dále vyžadovat větší investice. Díky těmto investicím spadá dům do energetické náročnosti C. Lokalita je vyhledávána pro svou skvělou občanskou vybavenost (školka, škola, obchody, restaurace, kavárny, sportoviště a park vše v docházkové vzdálenosti) i dopravní dostupnost (metro a bus přímo u domu). Nabídka je svým charakterem velmi zajímavá pro rodiny s dětmi.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně bytu je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace bytu, předání bytu novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických/užívacích práv.

Číslo zakázky: 13575
 
foto domu
obývací pokoj
obývací pokoj
obývací pokoj
lodžie ob. pokoj
výhled z lodžie
výhled z lodžie
kuchyň
kuchyň
ložnice
ložnice
ložnice
společné prostory
nový výtah
vstup do domu
stanice metra u domu
stanice bus u domu
lékárna na stanici metra
dětské hřiště u domu
bazén, fitnes a bowling u domu
kavárna
park u domu
orientační plánek 3D
orientační schéma
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: