GSM: +420 739 456 000
Tel.: +420 246 090 090
 
Obchodní oddělení
IMMOINVEST Group má bohaté profesionální zkušenosti na realitním trhu datující se od roku 1998. Procedurální systém je nastaven tak, aby každého klienta společnosti jednotně provedl od náběru nemovitosti, stanovení optimální nabídkové ceny, přes prohlídky, zpětnou vazbu od jednotlivých makléřů, bezpečnou rezervací nemovitosti, až po sepis převodních smluv, vklad na KÚ, převod kupní ceny, předání nemovitosti, přepis médií a v neposlední řadě podání daňových přiznání.
IMMOINVEST Group
Estate Agent
 
Prodej nového multifunkčního domu Praha 6, Střešovice
Status:
Aktivní
Číslo:
13256
Telefon:
Ano
Typ RD:
RD Samostatný
Parkování:
Ano
Stav nemovitosti:
Novostavba
Garáž:
Ano
Plocha pozemku:
520m2
Sklep:
Ano
Zastavěná plocha:
240m2
Výtah:
Ne
Užitná plocha:
350m2
Půda:
Ano
Plyn:
Ano
Nadzemních podlaží:
2
Elektřina:
230V
Podzemních podlaží:
1
Voda:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Kanalizace:
Ano
Terasa:
Ano
Vytápění:
Ano
Počet pokojů:
8
Cena:
29.990.000,- (včetně provize a právního servisu)
Energetická třída:
B - Velmi úsporná

Nabízíme k prodeji nový multifunkční rodinný dům v Praze 6, Střešovicích, sestávající ze dvou budov. Jedná se o novostavbu s kolaudací před dvěma lety. Možné využití, jak pro soukromé, tak i podnikatelské účely, tj. sídlo firmy, krátkodobé ubytování aj. Hlavní budova se vstupem z ulice je dvoupatrová v podsklepení je umístěna velká trezorová místnost. V přízemí se nachází jedna místnost (kancelář), technická místnost (plynový kotel), sociální zařízení, velká úklidová místnost a velká garáž. V prvním patře se nachází jedna velká, prostorná místnost přes celou plochu budovy se 2x sociálním zařízením. Ve druhém patře se nachází nadstandartní byt 3+kk (obývací prostor, zařízená kuchyň, dvě ložnice, koupelna s vanou, WC samostatně) s krásným výhledem na Prahu.
Druhá budova je od hlavní budovy oddělena menší zahrádkou - oddechovou zónou s posezením. V přízemí je velká společenská místnost (zařízena kuchyňským koutem včetně spotřebičů, 2x sociální zařízení) ze které vedou dvoje dveře – jedny do jeskynní vinotéky, která je vybavena chlazením, vzduchotechnikou a dřevěnými regály. Druhé vedou do samotné vinárny pro cca 16 osob -prostorná jeskyně s mnoha výklenky, vyhřívané lavice, osvětlení, vzduchotechnika. V prvním patře je umístěn apartmán s kuchyňským koutem a se sociálním zařízením. Nad touto jednotkou je umístěna střešní terasa, dále druhá terasa, která slouží, jako relaxační zóna (gril, lehátka, sprcha) a nad ní je menší zahrada.


U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv. Nepochybnou výhodou této nemovitosti je její umístění v klidné vilové lokalitě s výbornou dostupností na MHD, tram, Metro stanice Hradčanská cca 5min.

Číslo zakázky: 13256
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: