GSM: +420 739 456 000
Tel.: +420 246 090 090
 
Obchodní oddělení
IMMOINVEST Group má bohaté profesionální zkušenosti na realitním trhu datující se od roku 1998. Procedurální systém je nastaven tak, aby každého klienta společnosti jednotně provedl od náběru nemovitosti, stanovení optimální nabídkové ceny, přes prohlídky, zpětnou vazbu od jednotlivých makléřů, bezpečnou rezervací nemovitosti, až po sepis převodních smluv, vklad na KÚ, převod kupní ceny, předání nemovitosti, přepis médií a v neposlední řadě podání daňových přiznání.
IMMOINVEST Group
Estate Agent
 
Prodej novostavby RD 222m2, Praha-západ, Tuchoměřice
Status:
Aktivní
Číslo:
13389
Voda:
Ano
Typ RD:
RD Samostatný
Kanalizace:
Ano
Stav nemovitosti:
Novostavba
Vytápění:
Ano
Plocha pozemku:
477m2
Garáž:
Ano
Zastavěná plocha:
91m2
Nadzemních podlaží:
2
Užitná plocha:
222m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Plyn:
Ano
Terasa:
Ano
Elektřina:
230V
Počet pokojů:
4
Cena:
7.500.000,- (zatím bez č.p. čeká na kolaudaci)
Energetická třída:
A - Mimořádně úsporná

Nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického RD s podlahovou plochou 222 m2 a velkou zahradou, který se nachází na Praze západ v obci Tuchoměřice. RD je ve fázi, kdy je třeba dokončit vnitřní úpravy (podlahy, obklady, sanita, vybavení). Jedná se o vícepodlažní dům, kde se ve sníženém přízemí nachází vlastní vstup, garáž, technická místnost. V 1.NP se nachází obytný prostor, pracovna a koupelna s WC, vstup na terasu a zahradu. Ve 2.NP se nacházejí tři ložnice, šatna, 2x koupelna s WC. Nemovitost je velice vzdušná, vybavena dřevěnými izolačními trojskly je zde využit systém rekuperace tepla, všechny místnosti mají podlahové vytápění. Obec se nachází cca 3 km od městských částí hl. m. Prahy Ruzyně a Přední kopanina, je plně vybavena veřejnými sítěmi, včetně ČOV, je zde mateřská školka, základní škola, ordinace praktického a dětského lékaře, pošta, restaurace a řada jiných podnikatelských subjektů. Obcí projíždí MHD autobusová linka 312 (Praha Bořislavka – Lichoceves) a linka 319. Cesta ke stanici metra trvá 25 minut.


U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 13389
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: