GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Šestnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Account Manager
 
Prodej rodinného domu 400 m2, pozemek 1007 m2
Status:
Aktivní
Číslo:
13459
Vytápění:
Ano
Typ RD:
RD Samostatný
Parkování:
Ano
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Garáž:
Ano
Plocha pozemku:
1007m2
Sklep:
Ano
Zastavěná plocha:
200m2
Nadzemních podlaží:
2
Užitná plocha:
400m2
Podzemních podlaží:
1
Plyn:
Ne
Konstrukce budovy:
Cihla
Elektřina:
230V
Balkon/Lodžie:
Balkon
Voda:
Ano
Terasa:
Ano
Kanalizace:
Ano
Počet pokojů:
7
Cena:
15.900.000,-
Energetická třída:
C - Úsporná

Nabízíme moderní velkoryse řešený rodinný dům postavený dle návrhu architekta. Dům se nachází v atraktivní lokalitě Černošic-Mokropsy ve slepé ulici, ve velmi klidné rezidenční oblasti nedaleko řeky, ale mimo záplavovou oblast. Dům má 3 podlaží. V suterénu je umístěna technická místnost, prádelna/sušárna, posilovna, prostor pro relaxaci, 2 sklady a hobby místnost. Suterén poskytuje mimořádný úložný prostor. Některé místnosti v suterénu disponují menšími okny. V 1. NP se nachází vstupní hala s vestavěnou skříní, koupelna a samostatné wc. Z předsíně se vstupuje do hlavní části domu. Otevřený, slunný a vzdušný obývací pokoj s krbem a jídelním koutem, dále pak vybavená prostorná kuchyň a 2 pokoje, které lze využít jako pokoj pro hosty, pracovnu nebo hernu. Z obývacího pokoje, kuchyně a jednoho pokoje je přímý vstup na terasu s bazénem a do zahrady. Jižní orientace a částečné zastřešení terasy zaručují útulné místo k odpočinku. Z obývacího pokoje vede do patra dominantní schodiště. V 1. patře jsou 4 samostatné ložnice (22, 16, 14, 14 m2), koupelna a samostatné wc. Schodiště dále pokračuje nad obývací pokoj k otevřené galerii, jež nabízí příjemné místo k posezení a krásné výhledy do okolních kopců. Ze vstupní haly vedou schody do suterénu a dveře do garáže, kde pohodlně zaparkují 2 auta. Garážová vrata jsou dálkově ovládaná. Další min. 2 auta mohou parkovat na pozemku. Nad garáží byla vybudována další místnost o velikosti 25 m2 s terasou, vybavená malou kuchyňkou a klimatizací. Místnost byla využita k podnikání jako oddělená kancelář. Dům stojí na rovinatém pozemku o výměře 1007 m2. Zahrada je udržovaná, od sousedních pozemků odstíněná živým plotem a s rozmyslem rozdělena na část užitnou se záhonky, dětský koutek a relaxační s terasou. Na terase je zděný bazén 9x4m, 1,5m hluboký s protiproudem, vyhřívaný tepelným čerpadlem. Stranou terasy je dřevník se zahradním domkem na nářadí. U domu je vybudované další wc, výhodné zvláště v letních měsících při užívání bazénu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo s velkokapacitním zásobníkem teplé vody. Při topení v krbu se tepelné čerpadlo odstaví a funkci vytápění a ohřevu vody přebírá krb. Dům je postaven z cihel Porotherm a obložen cihlovými páskami. V kuchyni, koupelnách a wc, na chodbě a ve sklepě je dlažba. Ve zbývajících místnostech je kvalitní dřevěná podlaha. Po domě je satelitní rozvod a je též kabelově připraven na osazení alarmu. Objekt je ve velmi dobrém stavu s minimálními nároky na údržbu, kolaudace proběhla v r. 2003. Místo je ideální pro rodinu s dětmi. Černošice nabízejí veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti je škola, školka i zájmová a sportovní zařízení. Železniční a autobusová zastávka jsou 3 minuty chůze od domu. Pravidelné linky k metru tak zaručují veškerý komfort bydlení v zeleni a snadnou dostupnost hlavního města.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 13459
 
Dům s terasou
Východní pohled dům
Vstupní hala s vestavěnou skříní
Vstupní hala
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Kuchyň
Kuchyň
Pokoj přízemí
Pokoj přízemí
Pohled galerie
Chodba v patře
Ložnice 1. patro
Pokoj1 1. patro
Pokoj2 1. patro
Pokoj3 1. patro
Koupelna v patře
Wc v patře
Koupelna přízemí
Wc přízemí
Výhled do okolí
Výhled do okolí
Kryté venkovní posezení
Bazén
ˇŽivý plot chránící terasu
Dětský kout
Venkovní wc a jednotka k tepelnému čerpadlu
Parkování na pozemku
Zahradní domek
Terasa v patře
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: