GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Šestnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Account Manager
 
Stavební pozemek 868m2, Praha - východ, Radonice
Status:
Prodáno
Číslo:
13445
Voda:
Ano
Typ pozemku:
Stavební bydlení
Kanalizace:
Ano
Plocha pozemku:
868m2
Stávající stavby:
Ne
Plyn:
Ano
Terén pozemku:
Rovinný
Elektřina:
230/400V
Stávající porosty:
Ne
Cena:
2.490.000,- (včetně provize pro RK, cena bez DPH)

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek se všemi IS přivedenými na pozemek v klidné lokalitě, 2km od Prahy 9 - Vinoř. Pozemek je jedním z posledních pozemků, který byl vytvořen s návazností na starší zástavbu RD. Rozměry parcely jsou cca 33 x 26 m. Zastavěnost je 30%, možno postavit bungalov nebo klasický RD (1NP + obytné podkroví). Výborná dostupnost jak pomocí městské dopravy tak v návaznosti na dálnici R10. Základní občanská vybavenost v obci (obchod, mateřská školka, kulturní dům, restaurace, tenisové kurty, fotbalové hřiště, služebna městská policie). Další občanská vybavenost je ve 2km vzdálené městské části P9 - Vinoř (lékárna, lékař) nebo v Satalicích (jedna z nejmodernějších základních škol).

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 13445
 
situační plánek
foto pozemku
foto pozemku
sítě na hranici pozemku
přístupová komunikace
možný budoucí RD
možný budoucí RD
mateřská školka 300m od domu
zastávka bus na návsi 400m
náves
radnice na návsi
obchod na návsi
služebna městské policie
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: