GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Šestnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Account Manager
 
Stavební pozemek 869m2, Radonice u Prahy
Status:
Prodáno
Číslo:
13521
Voda:
Ano
Typ pozemku:
Stavební bydlení
Kanalizace:
Ano
Plocha pozemku:
869m2
Stávající stavby:
Ne
Plyn:
Ano
Terén pozemku:
Rovinný
Elektřina:
230/400V
Stávající porosty:
Ne
Cena:
2.990.000,- (za nemovitost, k jednání)

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek se všemi IS přivedenými na pozemek v klidné lokalitě, 2km od Prahy 9 - Vinoř. Pozemek je jedním z posledních pozemků, který byl vytvořen s návazností na starší zástavbu RD. Rozměry parcely jsou cca 39 x 22 m. Zastavěnost je 30%, možno postavit bungalov nebo klasický RD (1NP + obytné podkroví). Výborná dostupnost jak pomocí městské dopravy tak v návaznosti na dálnici R10. Základní občanská vybavenost v obci (obchod, mateřská školka, kulturní dům, restaurace, tenisové kurty, fotbalové hřiště, služebna městská policie). Další občanská vybavenost je ve 2km vzdálené městské části P9 - Vinoř (lékárna, lékař) nebo v Satalicích (jedna z nejmodernějších základních škol).

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti není zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 13521
 
foto pozemku
IS na pozemku
foto pozemku
foto pozemku
příjezdová komunikace
hřiště nedaleko pozemku
dětské hřiště nedaleko
klidová zóna
zastávka BUS
náves
radnice s obchodem
obchod
školka a škola 300m od pozemku
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: