GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Šestnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Account Manager
 
Stavební pozemek 961m2, Úhonice - Pha západ
Status:
Prodáno
Číslo:
13464
Voda:
Ano
Typ pozemku:
Stavební bydlení
Kanalizace:
Ne
Plocha pozemku:
961m2
Stávající stavby:
Ano
Plyn:
Ano
Terén pozemku:
Rovinný
Elektřina:
230/400V
Stávající porosty:
Ano
Cena:
2.500.000,- (včetně provize pro RK)

Nabízíme rovinatý stavební pozemek ve staré zástavbě rodinných domů se vzrostlými stromy v obci Úhonice. Zastavěná plocha a nádvoří o velikosti 349m2 skýtá možnost zastavění velké části pozemku s ohledem na okolní zástavbu, zbytek tvoří zahrada. K dispozici veškeré inženýrské sítě vyjma kanalizace (ta je ve fázi předprojektové přípravy). Vlastní studna na pozemku. Obec se nachází 2km od Rudné a dálnice D5, 11km od Prahy (dostupnost autobusem 20minut Zličín stanice metra). V obci škola, školka a základní občanská vybavenost (vše ostatní v nedaleké Rudné nebo Praze).

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 13464
 
foto domu na pozemku
foto domu na pozemku
zahrada
vlastní studna
příjezdová komunikace
příjezdová komunikace
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: