Aktuality
Vláda svým schválením v říjnu 2015 navrhuje od 1. dubna 2016 změnu zákonného opatření Sená... více »
 
Požadavky na plošnou instalaci měřidel a indikátorů spotřeby tepla v bytových domech by se... více »
 
Děti dětem je charitativní projekt režiséra Petra Horáčka, který od roku 1990 pořádá kompo... více »
 
Od nového roku vstupuje v účinnost novelizované znění zákona č. 406/2000 Sb., o hospodařen... více »
 
Ať nejste zaskočeni! Koupí bytu automaticky získáváte řadu práv, ale i povinností. A pozor... více »
 
S hrdostí jsme opět jako zlatý partner podpořili již třetí ročník celostátní soutěže o tit... více »
 
Novelou zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií má vlastník budovy nebo společenství... více »
 
Chystáte se prodat nebo koupit nemovitost? A víte, jaké kvality by měl mít realitní makléř... více »
 
Další aktuality »
 

Reference
Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala panu makléři Janu Ledvinovi za zprostředkování více »
 
Vážená realitní kanceláři,tímto dopisem chci vyjádřit poděkování za vaše služby při n více »
 
Další reference »
 

Reference

 

Jan Ledvina

IMMOINVEST Group

Mánesova 57, 120 00 Praha 2- Vinohrady

 

V Praze dne 20.8.2015

 

Vážený pane Ledvino,

rád bych Vám tímto poděkoval za profesionální přístup pří prodeji mého bytu. Již během jednání v minulém roce, kdy jsem se zajímal o Vámi nabízenou nemovitost a byl jsem tedy na straně kupující, jsem získal důvěru ve Vaše schopnosti a to i přesto, že jsem dal nakonec přednost nemovitosti jiné.Ve chvíli, kdy jsem se rozhodl prodat byt, jsem pak již rovnou oslovil Vás. Následný průběh výběru kupce i samotná prodejní transakce mne utvrdily v tom, že to bylo správné rozhodnutí. Vše proběhlo naprosto korektně, v domluveném rozsahu a čase.


Děkuji.

 

S pozdravem

 

Michal Hnát

 

 

line

 

Od: Břetislav Klíč [mailto:b.klic[zavináč]volny.cz]

Komu: info[zavináč]immo-invest.cz

Předmět: Poděkování

Dobrý den, ráda bych touto cestou upřímně poděkovala Vašemu makléři panu Janu Grossovi za profesionální přístup, velké osobní nasazení a též příjemné vystupování při komplikovaném prodeji bytu v Praze 5.

 

Přeji hodně stejně spokojených klientů.

 

S pozdravem Šárka Klíčová

 

 

line

 

Vážený pane Ledvino,

je to už přes tři měsíce, co jste dokázal téměř nemožné a hlavně to, co nedokázala žádná realitní kancelář před Vámi.

 

Podařil se Vám prodej bytové jednotky se zahradou v rodinném domě v Praze 15, v což nikdo z mých známých nevěřil. Jednotka byla zapsaná v katastru od dubna 2014, ale s prodejem jsem začala již rok před tím. Nejdříve jsem spolupracovala s několika RK později i exkluzivně, ale bez výsledku. Každá z RK se pouze chlubila, jak jsou dobří, kolik přivedou zákazníků na prohlídku, ale všehovšudy jsem za celou dobu měla prohlídky pouze tři, a můžu říct, že co se týká profesionality, nemůžou se s Vámi srovnávat. Díky Vaší skvělé práci se podařilo prodat už po prvním měsíci spolupráce a dokonce hned prvnímu zájemci.

 

Velice Vám tímto děkujeme, že jste nám pomohl vyřešit naší situaci a díky tomu můžeme začít jiný život v novém bydlení, podle našich představ.

Přejeme Vám do dalších let hodně spokojených zákazníků, a pokud se naskytne

příležitost, můžeme Vás s důvěrou doporučit.

 

Monika Kutičková s přítelem

 

V Jesenici 31.1.2015

 

 

line

 

Dobrý den pane Ledvino,

rádi bychom Vám touto formou poděkovali za naprosto profesionální přístup při prodeji bytu Brdlíkova ulice, Praha 5, realizovaný Vaší společností v měsíci říjen 2014.

 

Prodej bytu jsme začali vlastními silami v období červen 2014 s představou realizace do konce kalendářního roku.

 

Během naší inzerce byt navštívilo několik přímých kupců a hlavně spousta realitních makléřů, což se později ukázalo jako obrovský benefit při rozhodování, komu prodej bytu jako profesionálovi svěřit.

 

Z přímých kupců došlo třikrát k dohodě o prodeji, která byla vždy z blíže nedefinovaných důvodů zrušena, což nás varovalo, že takhle nechceme s prodejem pokračovat.

 

Díky předchozím návštěvám makléřů jsme zjistili, jak obrovský je rozdíl v přístupu a chování lidí reprezentující tento obor. O to bylo pro nás jednodušší vybrat si toho správného makléře/společnost.

 

IMMOINVEST GROUP zastoupená Vámi, byla pro nás jednoznačná volba, která při nesla potřebnou jistotu, že prodávat byt pod odborným vedením je mnohem jednodušší.

 

Váš profesionální a také lidský přístup odlehčený humorem nám byl velmi blízký a následný servis Vaší společností v rámci prodeje bytu byla pro nás skvělá zkušenost, o kterou se rádi a ještě dlouho budeme dělit s přáteli, kteří uvažují o prodej i či koupi nemovitosti, protože takovýto přístup, zkušenost je k nezaplacení.

 

Přejeme mnoho úspěšných obchodů a spokojených klientů.

 

 

Manželé Londinovi
Železná 15, okres Beroun

 

 

line

 

Vážená realitní kanceláři,

ráda bych tímto poděkovala vašemu makléři Janu Ledvinovi za profesionalitu při nedávném zprostředkování koupě bytu na Vinohradech.

 

Přes půl roku jsme s manželem hledali byt v této lokalitě, až jsme na jedné prohlídce narazili na vašeho makléře, který nás přesvědčil o výhodách služby vyhledání bytu včetně následného právního servisu. Musím konstatovat, že nás tato služba velice mile překvapila. Cca po třech měsících nám doporučil byt, který se nám hned na první pohled zalíbil. Pan Ledvina se nám velice věnoval a opravdu bylo při jednáních patrné, že hájí naše zájmy. Vyjednal za nás slevu z kupní ceny, zajistil komunikaci se společenstvím vlastníků, nemuseli jsme se starat ani o kupní smlouvy a dokonce ani o přepis plynu a elektřiny.

 

Jsme velice rádi, že jsme se s vaším zástupcem mohli setkat. Jeho přístup byl neocenitelně profesionální a korektní.

 

Přeji mnoho obchodů.

 

V Praze dne 29. července 2014

 


S pozdravem

Jaroslava Koutná
Praha 3, Jana Želivského 24

 

 

line

 

Vážený pane obchodní řediteli,
ráda bych touto cestou poděkovala Vašim makléřům, kteří mě s naprostým přehledem a příkladnou profesionalitou a milým osobním přístupem provedli celým procesem koupě mého prvního vlastního bydleni, a to bytu na Žižkově v Koněvové ulici.

Jelikož se světem nemovitostí nemám žádné zkušenosti, oceňuji především odborné znalosti a osobní přistup Vašich makléřů. O veškerých krocích a jejich případných úskalích jsem byla pravidelně a podrobně informována, ve spolupráci s finančním poradcem jsme vyřešili bezproblémovou hypotéku a celý proces, včetně smluv, převodu bytu a předání proběhl velmi příjemným způsobem. I přes některé komplikace, které jsem podstoupila, oceňuji pozitivní přístup a aktivitu.

 

Ještě jednou děkuji a v případě, že kdokoliv z mých známých bude kupovat nebo prodávat nemovitost, Vaši společnost vřele s klidným svědomím doporučím.

 

S pozdravem

 

Monika Jaitnerová.

 

 

line

 

Vážená realitní kanceláři,
tímto dopisem bychom chtěli poděkovat Vaší společnosti za profesionální a hlavně lidský přístup při prodeji našeho rodinného domku. Služba Vaší společnosti byla zcela perfektní a velmi rychlá. Velice si vážíme osobního přístupu Vašich zástupců.

 

Přejeme celé Vaší společnosti hodně úspěchů.

 

S pozdravem

 

manželé t.č. v penzi
Kateřina a Jindřich Jelínkovi

 

 

line

 

Vážená realitní kanceláři,
tímto dopisem chci vyjádřit poděkování za vaše služby při nedávném prodeji mého bytu.

Po několika jednáních s jinými realitními kancelářemi jsem se obrátil na lmmoinvest a hned při prvním setkání s jejich makléři jsem ocenil jak velmi profesionální korektní přístup a zkušenosti, tak příjemné osobní jednání.

Díky exkluzivní smlouvě mohlo být postaráno o kompletní servis, zástupci realitní kanceláře měli klíče od bytu a pravidelně mě informovali o prohlídkách se zájemci a o jejich výsledcích. Celý průběh hledání kupce byl dobře organizovaný.

Byl jsem spokojen i s navazujícími službami, které mi lmmoinvest automaticky poskytnul jako součást služby - znalecký odhad ceny, příprava kupní smlouvy, předání bytu novému majiteli, převod plynu a elektřiny a další.

Z rozhovoru s kupujícím věřím, že i on byl se službami Immoinvestu maximálně spokojen.

Na základě této zkušenosti mohu Immoinvest komukoliv vřele doporučit.

V Praze dne 25. října 2013

 

 

Jan Spáčil
Národní obrany 10, Praha 6

 

 

line

 

Vážená společnosti,

dovolte mi poděkovat za Váš profesionální přístup a péči, které jsme dostali během koupě Vámi nabízeného bytu v Malešické ulici na Žižkově. Nevím jestli tento pracovní přístup je u Vaší společnosti normální , ale opravdu jsem se ještě nesetkala s tím, že by byl někdo takhle vstřícný a vždy odpovídal a zařídil vše tak rychle a spolehlivě. Jste opravdu nejlepší realitní kancelář, se kterou jsem měla  tu "čest". Toho si cením obzvláště, protože jak víte, o vše se musím postarat sama a toho by možná leckdo mohl zneužít. Mám ve Vás absolutní důvěru, a proto se na Vás  obracím tímto způsobem. Samozřejmě že realitní kancelář lmmoinvest budu dále vždy  s klidným svědomím doporučovat dál. Ještě jednou díky!

 

Radka Baugard Volejníková
Končíce, okr. Kolín

 

V Praze 22.7.2013

 

 

line

 

Vážená realitní kanceláři,
rád bych poděkoval za spolupráci při prodeji bytu na Starém Městě v Praze. Atypický byt v ojedinělé lokalitě vyžadoval též atypický přístup a zvláštní péči. To se s Vámi naplnilo na sto procent. Exkluzivita tu neznamenala jen výhradní smluvní zastoupení bez dalšího, ale skutečně exkluzivní přístup, ke kterému patřilo: série návrhů a konkrétních doporučení na vylepšení jednotky pro její adekvátní prezentaci, péče o všestrannou inzerci a široké informování, ochota seriózně, ale s kritickým výběrem vhodně spolupracovat s dalšími zprostředkovateli, schopnost vyslyšet a ihned reagovat na naše různé průběžné návrhy a podněty, pravidelná a velmi intenzivní komunikace o všech krocích a postupech, atd. Po zkušenostech s více makléři musím zvlášť vyzdvihnout praktický přístup i věcné a příjemné vystupování Vašich makléřů. To vše vedlo k tomu, že prodej výjimečné nemovitosti, který vždy provází i různá složitá jednání, se v mých očích stal i velice zajímavou zkušeností, a přesvědčil mne, že se nakonec uskutečnil za nejlepších možných podmínek. Vaši spolupráci mohu dál doporučovat všem, kdo chtějí prodat nemovitost se spolehlivým a profesionálním zastoupením, a přitom mají zájem být celého procesu co nejvíc aktivně účastni.

 

S pozdravem,


Tomáš Hermann

 

V Praze, 20. 7. 2013

 

 

line

 

Dobrý den, pane Bartoníku,

dovolte mi poděkovat za vynikající přístup a aktivitu při nedávném prodeji mého bytu v Nuslích. Po uzavření exkluzivní smlouvy a zahájení spolupráce jsem ocenila především Váš profesionální přístup jak během samotných prohlídek se zájemci, tak i při jakékoliv komunikaci s Vámi. Pravidelně jsem byla informována o průběhu prodeje a jednáních s potenciálními kupci, o situaci na realitním trhu a během dvou měsíců jsem s jistotou mohla konstatovat, že díky Vaší profesionalitě a příjemnému jednání máme seriozního kupujícího za dobrou cenu. Děkuji za Vaši aktivitu, pozitivní přístup a na základě této příjemné zkušenosti Vás a Vaši kancelář mohu a budu vřele doporučovat dál.

 

S pozdravem
Ing. Eva Wagnerová

 

V Praze dne 12.6.2013

 

 

line

 

Vážený pane Ledvino,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše pracovní nasazení a Váš přístup ve věci koupě pozemku pro výstavbu RD v obci Libeř (Praha - západ), který byl profesionální, a zároveň velmi individuální a srozumitelný.

 

Děkujeme především za jasný a příjemný způsob komunikace- co se dohodlo, to platilo- a informace proudily neprodleně. Množství informací o předmětném pozemku a o prodávajícím bylo nadstandardní a klíčové pro naše rozhodování o koupi.

 

Výše popsané skutky považujeme za zásadní a příkladné. Konečně známe realitního makléře resp. společnost, kterou se nebudeme stydět "doporučit dál".

 

Pane Jane Ledvino, děkujeme Vám i společnosti Immoinvest za Vaši příkladnou práci v oboru s přáním, nechť se řady vašich spokojených klientů rozrůstají.

 


Ing. Petr Pavlík (táta),
Mgr. Zuzana Pavlíková (máma) a
Vilém Pavlík (miminko)

 

toho času : Údolní 1272/100, Praha 4 Braník, 142 00

 

V Praze 26.5.2013

 

 

line

 

Vážený pane Ledvino,

chceme Vám poděkovat za výborný servis při prodeji našeho bytu v Praze Hostivaři. S průběhem celého prodeje jsme naprosto spokojeni, počínaje prohlídkami bytu, kdy již první zájemci měli skutečný zájem o koupi bytu až po poskytnutí kvalitního právního servisu, zajištění právní úschovny, či předání bytu včetně sepsání všech předávacích protokolů.


Rádi rozšíříme řady spokojených zákazníků i tím, že Vás doporučíme našim známým, kteří se rozhodnout prodat či koupit nemovitost a kteří, tak jako my, ocení profesionalitu, zkušenosti a osobní přístup.


Ještě jednou děkujeme


Machátovi Praha Hostivař

 

V Praze 14.2.2013

 

 

line

 

Dobrý den,
dovolte, abych Vám poděkovala za perfektní servis, díky němuž byl nedávno úspěšně realizován prodej mého bytu na Praze 1 Novém Městě. Na základě doporučení, které jsem na Vás dostala od Vašich bývalých klientů a mých známých, jsem se rozhodla pro exkluzivní spolupráci právě s Vámi a byla jsem naprosto spokojena s průběhem celého prodeje. Prohlídky a veškeré aktivity související s nabídkou bytu mě byly pravidelně oznamovány a ve velmi krátkém čase jsme mohli podepisovat kupní smlouvu se solidními kupujícími. Během celého prodeje, který byl velmi dobře organizován, jsem se mohla spolehnout na Vaše doporučení, rady a aktivity a také následující servis včetně podpisu smluv, advokátní úschovy u Mgr. Martina Kašpara a předání bytu proběhly k mojí plné spokojenosti.

Na základě této zkušenosti jsem Vám také již doporučila a dále s klidným svědomím doporučím další zájemce o realitní služby s vědomím, že je také nezklamete a poskytnete servis na stejné seriozní úrovni.

Takže děkuji celé společnosti lmmoinvest za příjemnou a profesionální spolupráci.

 

S pozdravem

 

Tamara Žabová
Opatovická 14, Praha 1 Nové Město

 

V Praze dne 15.01.2013

 

 

line

 

Dobrý den!

Rád bych Vám poděkoval za perfektní servis, který jste zajistili při prodeji mého bytu. K prodeji bytu jsem se rozhodl již v březnu minulého roku a svěřil prodej do rukou renomované realitní kanceláře. Bohužel během více jak čtyř měsíců proběhla pouze jedna prohlídka a já sám musel vyvíjet aktivity podporující prodej.  Nakonec jsem se rozhodl změnit realitní kancelář na tu Vaši a udělal jsem velice dobře. Během čtrnácti dnů jsem měl hned několik prohlídek a dokonce mezi nimi byl i finální zájemce o koupi. Další postup proběhl bez problémů a prodej byl zrealizován velice rychle včetně převodu finančních prostředků na můj účet. Jsem rád, že jste nezklamali moji důvěru a splnili, co jste slíbili.


S pozdravem

J.Hároník - Praha 9

 

 

line

 

Vážený pane Ledvino,


dovolte, abych Vám poděkoval za perfektní servis, díky němuž byl nedávno úspěšně realizován prodej našeho bytu na Praze 6.


Byl jsem naprosto spokojen s průběhem celého prodeje. Počínaje prohlídkami bytu až po poskytnutý velmi kvalitní právní servis, včetně všech doplňujících služeb vše proběhlo díky Vaší profesionalitě, vstřícnosti a bohatým zkušenostem naprosto bez problémů. Díky těmto velmi dobrým zkušenostem jsem se na Vás obrátil již opakovaně a rozhodnu-li se realizovat další obchod v oblasti nemovitostí, s důvěrou opět požádám o spolupráci právě společnost lmmoinvest group s.r.o., jmenovitě Vás pane Ledvino.

 

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů

 

S pozdravem
Antonín Pospíšil, Praha 6

 

V Praze dne 28.11.2012

 

 

line

 

Dobrý den,
ráda bych vám touto cestou poděkovala za spolupráci.

 

Na jaře tohoto roku jsme se rozhodla prodat byt. Protože jsem neměla zkušenosti s RK a příbuzní mě na základě vlastních zkušeností před spoluprací s makléři spíše varovali, zkoušela jsem neúspěšně přímý prodej.

 

Nakonec jsem se rozhodla spolupracovat s vaší kanceláří. Vaši makléři vždy jednali velmi profesionálně a tato zkušenost mě přesvědčila, že spolupráce s dobrým makléřem může být velmi výhodná. Pokud budu mít v budoucnu zájem o jakýkoliv další obchod s nemovitostí, obrátíme se právě na vás.

 

Moc děkuji za prodej bytu.

 

Jana Holecová

Žerotínova 61, Praha 3 Žižkov

 

 

line

 

Vážený pane,
obracíme se na Vás, abychom Vám poděkovali za aktivní přístup a profesionalitu při nedávném prodeji mého bytu.

Po neúspěšném hledání kupce s jinými realitními kancelářemi jsme se spojili s Immoinvest group a hned při prvním jednání jsme ocenili jak váš profesionální korektní přístup a zkušenosti, tak příjemné osobní jednání.

Ve velmi krátké době jsme našli kupujícího, v průběhu spolupráce nám byla poskytována pravidelná zpětná vazba a celý průběh probíhal dle mých představ. Byli jsme vždy včas informováni o dalších krocích a postupu a také doplňkové služby proběhly velmi hladce.

Na základě této příjemné zkušenosti budeme práci a dobré jméno firmy Immoinvest dále šířit a doporučovat.

S pozdravem

 

Marek Dočekal, osobní trenér fitness
a
Bc. Petra Kadlecová, majitelka sportovního centra, vicemistryně světa Sport model mistryně ČR a Evropy
Fitness, mistryně světa-kulturistika páry
Kamelova 1/3260, Praha 10 Záběhlice

 

V Praze dne 22.10.2012

 

 

line

 

Vážený pane Bartoníku,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za perfektní spolupráci při prodeji naší nemovitosti.

 

Od jara tohoto roku jsem intenzivně začala pracovat na prodeji bytu 2+kk na Vinohradech. Nejprve jsem zvolila cestu samostatné inzerce na několika realitních serverech, zatím jsem neměla žádné zkušenosti s prodejem prostřednictvím realitní kanceláře. Okamžitě po zveřejnění inzerátu se na mě "sesypaly" desítky makléřů ze všech možných realitních kanceláří /samotní kupující byli ve výrazné menšině/. Začalo pro mne velmi náročné období, kdy jsem si s makléři dávala schůzky v bytě, byly pořizovány fotografie, realizovaly se prohlídky s klienty. Musím říci, že přestože tento způsob byl poněkud neobvyklý a časově zdlouhavý, mohla jsem pozorovat makléře "v akci". Úroveň jednání některých makléřů byla velmi často neseriózní a nevybíravá.

 

Nakonec jsem byla velmi ráda, když mě oslovil pan Bartoník. Po několika prezentacích v bytě jsem se rozhodla s ním spolupracovat. Tímto jsem se okamžitě zbavila všech starostí spojených s prodejem. Spolupráce s panem Bartoníkem byla po celou dobu na velmi profesionální úrovni, prohlídky v bytě byly vedeny věcně a to i v případě anglicky mluvících zájemců o byt. Ke straně prodávající i kupující bylo vždy přistupováno tak, aby jednání bylo produktivní.

 

Celý prodej od hledání kupujícího přes sepsání kupních smluv v advokátní kanceláři až po samotné předání bytu proběhl bez jediného problému. K panu Bartoníkovi jsem vždy mohla mít absolutní důvěru, a pokud budu potřebovat, zcela jistě se na něho znovu obrátím.

 

Takže děkuji za skvělý přístup při realizaci prodeje bytu.

 

S přátelským pozdravem

 

 

Hana Uliarczyková

Jana Masaryka 12,

Praha 2 Vinohrady

 

V Praze 16.10.2012

 

 

line

 

Dobrý den,
rádi bychom Vám touto cestou poděkovali a zároveň vřele doporučili práci Vašich makléřů, kteří nám zodpovědně vyhledali kupce a s přehledem zprostředkovali prodej našeho bytu v Praze-Holešovicích. Vzhledem k tomu, že s prodejem byla také spojena koupě nového bytu, oceňujeme zejména aktivní a pozitivní přístup, koordinaci prodeje a pravidelnou komunikaci v průběhu celé spolupráce. Díky exkluzivní smlouvě, kterou jsme s Vámi uzavřeli, celá transakce proběhla bez problémů, byli jsme informováni o průběhu prodeje, reklamních aktivitách, dostali jsme vždy zpětnou vazbu z uskutečněných prohlídek a ve velmi krátkém čase jsme našli solidní kupující za optimální prodejní cenu. Dále oceňujeme i následný servis spojený s tvorbou kupní smlouvy a zajištěním advokátní úschovy převáděných peněz.

Z rozhovoru s nimi můžeme potvrdit také jejich plnou spokojenost.

Na základě této příjemné profesionální zkušenosti rádi opět využijeme služby Vaší realitní kanceláře a rádi budeme šířit dobré jméno firmy Immo-invest group s.r.o.

Manželé Maredovi
dříve: Veverkova 3
nyní: Schnirchova 4
170 00 PRAHA 7

 

V Praze dne 3. října 2012

 

 

line

 

Dobrý den,
dovolte mi poděkovat za bezchybný servis při prodeji mého rodinného domu v Malešicích.

Zmiňuji především aktivní, pozitivní přístup během nabídky prodeje. Po podpisu exkluzivní smlouvy jsem ocenila především to, že jsem se prakticky o nic nemusela starat, byla jsem pravidelně informována o probíhajících prohlídkách, aktuální situaci na realitním trhu, marketingové služby a především vyhledání pravého zájemce.

 

Spokojena jsem byla také s doplňujícími službami, právním servisem a komunikací od začátku spolupráce až do faktického předání domu.

Na základě této pozitivní spolupráce a příjemné zkušenosti Vaše služby ráda opět využiji, stejně tak Vás vždy s důvěrou doporučím dál.

 


Jana Heřmanová
K jezeru 900/17
Praha 4, 149 00

 

V Praze dne 20.srpna 2012

 

 

line

 

Vážení,

ráda bych touto cestou poděkovala panu makléři Janu Ledvinovi za zprostředkování prodeje mého bytu. Velice si vážím jeho vstřícného a profesionálního přístupu, který jsem vzhledem ke svému vysokému pracovnímu vytížení opravdu ocenila.

 

Původně jsem z důvodu špatných předchozích zkušeností neměla v úmyslu využít služeb realitní kanceláře, ale nakonec jsem vůbec nelitovala. Pan Ledvina zajistil kompletní servis související s prodejem bytu, a to k naprosté spokojenosti prodávající i kupující strany. Jako prodávající jsem také ocenila rychlost, se kterou pan makléř zajistil spolehlivé a solventní zájemce o můj byt.

 

Služby Vaší kanceláře a pana makléře Ledviny budu dále doporučovat.

 


S pozdravem,

 

Lenka Kaucká

 

V Praze dne 15. listopadu 2011

 

 

line

 

-----Original Message-----
From: Martin Čech [mailto:ceskestudio@seznam.cz]
Sent: Friday, March 11, 2011 8:18 AM
To: sekretariat@immo-invest.cz
Cc: info@immo-invest.cz
Subject: podekování pro paní J.Sittinger

 

Chtěla bych poděkovat paní J.Sittinger za zprostředkování prodeje chalupy na Rybnicích. Od prvního našeho setkání si získala moji důvěru profesionálním a zároveň přátelským přístupem tak i způsobem jednání se zájemci o koupi. Bylo to poprvé, kdy jsem opět získala důvěru k realitním makleřům. Mimo perfektně připravené kupní smlouvy a vyřízení veškeré administrativy a organizace kolem prodeje mi pomohla vyřešit další zaležitosti nad rámec svých povinností.

 

Doposud jsem se satkávala se zástupci realitních kanceláří, kteří měli pouze zájem o exkluzivní smlouvu a dále vyčkávali, až si najdete sama
kupce a dostanou provizi.

 

Ještě jednou děkuji a přeji Vám více takových makléřů, kteří budují důvěru k realitním kancelářím.

 

Hana Čechová

 line

 

Vážení
prostřednictvím Vaší realitní kanceláře se mi splnil můj životní sen – bydlet ve vlastním domku.


Ráda bych proto touto cestou poděkovala Vám, a především Vašemu makléři panu Ledvinovi, který s naprostým přehledem, profesionalitou a osobním přístupem sobě vlastním, dokázal vyřešit a zvládnout situaci typu „kulový blesk“.


Velmi si cením jeho přístupu, podpory a maximálního nasazení, jelikož abych mohla domek koupit, potřebovala jsem nejen prodat svůj byt v Praze a posléze prodat byt zájemců o můj byt, aby oni tento mohli koupit, ale ještě muselo vše do sebe zapadat časově.


Jsem velmi vděčná, že se vše podařilo a vím zcela jistě, že kdykoli budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, s důvěrou se obrátím opět na Vás.

 

S upřímným poděkováním a s pozdravem


Bercová Jindřiška, Dis.
Dobříš 10.3.2011

 

 

line

 

Dobrý den,
zástupce Vaší společnosti, paní Mgr. Sittinger, nám  zprostředkovala koncem roku 2010 nákup nemovitosti, rodinného domu, v Pasekách nad Jizerou.


Osobně služby realitních kanceláří nevyhledávám, ale přístup paní Mgr. Sittinger byl pro nás obrovským překvapením. Profesionalita, preciznost a rychlost podpory byla bezkonkurenční a zcela předčila mé očekávání. Paní Mgr. Sittinger odvedla výbornou práci a v případě dalších příležitostí, jejich služeb využijeme bez váhání znovu.

 

S pozdravem

 

Jan Tesař
jednatel společnosti
EDN s.r.o.
Na Radosti 413
155 21  Praha 5

Tel.: +420 233 311 152
Fax.: +420 233 311 889

http://www.edn.cz

 

line

 

Věc: Poděkování za realitní služby

Dobrý den,
obracím se na vás, abych vám poděkoval za vaše služby při nedávném prodeji bytu.

Po neúspěšném hledání kupce s jinými realitními kancelářemi jsem se obrátil na Immoinvest a hned při prvním jednání se Senior Estate Agentem panem Janem Ledvinou jsem ocenil jak jeho velmi profesionální korektní přístup a zkušenosti, tak vlídné osobní jednání.

Celý průběh hledání kupce byl dobře organizovaný, pan Ledvina měl klíče od bytu a pravidelně mě informoval o prohlídkách bytu se zájemci a o jejich výsledcích.

Byl jsem spokojen i s navazujícími službami, které mi Immoinvest automaticky poskytnul jako součást služby - znalecký odhad ceny nemovitosti, příprava kupní smlouvy a další.

Z rozhovoru s kupujícím vím, že i on byl se službami Immoinvestu spokojen.

Budu-Ii zase potřebovat služby realitní kanceláře, dovolím si opět se na vás obrátit.

Přeji vám hodně zdaru a jsem s pozdravem

Ing. Ivo Vlček

Zahradníčkova 14, 15000 Praha 5
Mobil: 724 357 710   E-mail: ivovlcek@volny.cz

Praha 27. dubna 2010
line

 

Dobrý den,
po určité době jsem opět musel řešit pronájem svého bytu a znovu jsem se obrátil na realitní kancelář Immoinvest Group. A tak jako již několikrát v minulosti i tentokrát tako realitní kancelář nezklamala.

Jelikož to nebylo poprvé, kdy jsem přes tuto realitní kancelář byt pronajímal, je jasné že se nejedná o náhodu, ale o výbornou práci této kanceláře a jejich makléřů. Jsem pevně rozhodnutý svěřit této společnosti i prodej bytu, který během dohledné doby chci uskutečnit.

Tímto chci ještě jednou poděkovat této realitní kanceláři za pomoc.

Michal Kryžický

V Praze dne 12.04.2010
line

 

Zkušenosti s pronajímáním bytu

Při pronajímání bytu nám nabídlo spolupráci více realitních kanceláří. Časem jsme zjistili, že úroveň jejich služeb se výrazně liší. Některé kanceláře nenabízely žádné služby, jenom je zajímala jejich provize. Svou kvalitou nás zaujala realitní kancelář Immoinest Group, zastoupená realitním makléřem - panem Liškou. Ten se s námi dohodnul nejdříve o jakého nájemníka máme zájem, byt si osobně prohlédnul a poté přišel se zájemci. Bohužel se stalo, že přes pečlivý výběr, byly s nájemníkem potíže. V tento moment jsme asi nejvíce zhodnotili služby realitní kanceláře, která celou situaci řešila a ve finále zdárně dořešila.

Pokud budeme v příštích letech byt pronajímat, určite znovu použijeme služby této realitní kanceláře.

V Praze dne 19. 12. 2009

S. Nováková
line

 

Dobrý den,

nejsem zvyklý chválit za každou cenu, ale přístup a zdolávání překážek v prodeji polností, rybníku a lesa, které byli ve vlastnictví mé rodiny, mě přesvědčilo, že Immoinvest je opravdu realitní kancelář, která umí profesionálně zobchodovat i specifické nemovitosti, se kterými se běžně neobchoduje. Určitě Vás budu doporučovat.

Hodně úspěchu a hezký den přeje

Vojtěch Dyk
line

 

Poděkování

Dobrý den, ráda bych poděkovala za nadstandardní přístup Vaší realitní kanceláře při prodeji bytu mého syna v Mazurské ulici na Praze 8, kde bydleli naši příbuzní, se kterými jsme se nepohodli. Je zcela zřejmé, že bez Vašeho trpělivého profesionálního přístupu by k prodeji našeho bytu nedošlo. Málokdy jsem se setkala s tak osobním a přitom profesionálním přístupem. Tímto Vám ještě jednou dekuji.

Hodně úspěchů Kordovská

V Praze 6.10.2009
line

 

Dobrý den, chtěl bych poděkovat Vaší realitní kanceláři Immoinvest Group s.r.o. za prodej mého pozemku u Vráže na Berounsku.

I když prodej nebyl úplně jednoduchý, vzhledem k problémům s ochranným pásmem na části pozemku, tak v zhledem k Vašemu profesionálnímu a rychlému přístupu se prodej k mé plné spokojenosti podařil.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů Petr Stehlík.


 

line

 

Vážený pane Ledvino, vážené vedení firmy Immoinvest,
Přijměte i touto cestou naše upřímné poděkování za realizaci prodeje našeho bytu v Praze Nuslích. Jsme rádi, že i v době, která těmto obchodům tak úplně nepřeje, byl naplněn náš záměr o prodeji bytu a to jak v otázce finančních představ, tak i délce prodeje / což vzhledem k naší další investici bylo prioritou/.

V rámci nákupu nové nemovitosti, který bohužel musel být uskutečněn již pouze přes banku, jsme měli možnost porovnat i jiný přístup makléře a musíme konstatovat opravdu veliké rozdíly. Téměř každodenní kontakt s panem Ledvinou byl na velmi příjemné úrovni a ani jednou jsme nezapochybovali o dobrém finálním výsledku. S bankou, respektive jejím systémem, lze pouze mluvit o vysilujícím boji. Ještě jednou díky za vaší ochotu a vynikající práci

J.S. Praha 4


 

line

 

Vážený pane řediteli Fiřtíku,
děkuji Vaší realitní společnosti za vyřešení mého bytového problému. Díky za opravdu korektní a hlavně trpělivý přístup, nám nezkušeným na poli nemovitostí. Bylo mi potěšením, jak celá transakce a hlavně "vyhledání lokality a bytu na míru" proběhlo. O Vašich radách /zejména pak pana Ledviny/ v otázkách co nejvýhodnějšího financování se snad nedá ani mluvit – prostě výborná spolupráce. Jednalo se pro mne o zcela neznámou oblast a proto zejména v té oblasti financí chci moc a moc poděkovat za Vaší obdivuhodnou trpělivost.

Přeji hodně úspěchů a všem případným zájemcům jednoznačně doporučuji.

Karel P. Praha
line

 

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat realitní kanceláři IMMOINVEST za rychlé vyhledání vhodného bytu ke koupi v Dobřejovicích. Děkuji za bezchybný a plně profesionální servis při jeho koupi a také za pomoc při získání úvěru. Kdyby bylo takových společností více, život by byl mnohem jednodušší.

S pozdravem Jiří Vašek, 603 423 303

V Praze dne 15.11.2008
line

 

Vážená RK lmmoinvest,
již dlouhou dobu jsme hledali pro naše nové bydlení pozemek a právě díky Vaší firmě - kanceláři se nám v uplynulém roce podařilo tento záměr uskutečnit. Bylo pro nás velikým překvapením s jakou ochotou a hlavně příjemnou profesionalitou jste nám byli nápomocni. Skutečně úžasná spolupráce, zejména je pak nutné vyzdvihnout přístup pana Jana Ledviny, který se po celou dobu o náš záměr staral, což vzhledem k naším občas se měnícím požadavkům vyžadovalo velikou dávku trpělivosti a ještě větší množství kreativity. Po určitých trpkých zkušenostech s jinými realitními "profesionály" to bylo pro nás veliké překvapení a zejména díky této kanceláři jsme měli možnost si poněkud upravit pohled na svět realit v našem městě.

Společnosti lmmoinvest přejeme řadu dalších dobrých zákazníků a již teď můžeme říci, že v rámci uvažované koupi bytu pro syna, budeme s Vámi mile rádi opět spolupracovat.

Manželé Staňkovi – Praha